Nasza szkoła

Nowoczesne metody i technologie

Głównym celem szkoły językowej Always Active jest zafascynowanie uczniów nauką języków obcych. Metoda stosowana w szkole zapewnia nauczanie poprzez nowoczesną technologię, z nastawieniem na kreatywność, komunikacje oraz zabawę. Poznawanie języków obcych poprzez zaangażowanie wszystkich zmysłów, a także ruchu. Odbiega ona od tradycyjnych metod nauczania. Zajęcia odbywają się m,in w języku angielskim, trwają 45 minut. Przez cały ten czas uczeń jest skoncentrowany i w pełni zaangażowany, poprzez nieustająco zmieniające sie ćwiczenia językowe.

Nowoczesny sprzęt
Nowoczesny sprzęt

Wysoka efektywność

Szczególnie ważnym aspektem jest wykorzystywanie obrazów, zamiast szukania polskich odpowiedników. Uczeń poznaje język nie tylko poprzez słuch, ale również zmysł wzroku. Dzięki temu nauczanie jest zdecydowanie bardziej efektywne. Jak widać w galerii, zajęcia z naszymi uczniami nie są prowadzone, w sztywny, monotonny sposób. Uczniowie moga bawić się, realizować swoje pomysły oraz otworzyć się na działanie. Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia.

Doświadczony nauczyciel

lektor 1

Paweł Grasmann

To wieloletni korepetytor, tlumacz oraz nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 im, Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdanskim.
Tytan pracy, otwarty na każdą propozycję, uwielbia towarzystwo ludzi. Wokół niego zawsze musi się coś dziać.Uwielbia nauczać. Do swojej pracy używa nie tylko umiejętności - używa potęgi charyzmy i serca. Nie poddaje się, nawet w krytycznych przypadkach.
Nauka to jego życie.

Opinie

Dopiero tutaj skutecznie zacząłem uczyć się języka

Spędziłem wiele czasu w szkole ucząc się języków. Jednak po ukończeniu edukacji zorientowałem się, że nie znam języków. Nauka w tradycyjnej szkole niewiele mi dała. Dopiero gdy wyjechałem za granicę nauczyłem się mówić w językach obcych w praktyce.
Kiedy odwiedziłem szkołę Always Active by uczyć się języka norweskiego, okazało się, że to jedna z niewielu szkół łączących teorię z bardzo dużym naciskiem na praktykę. Pisząc te słowa, siedzę obok Native Speakera z Norwegii, rozmawiamy po norwesku dzięki czemu poznaję język w praktyce. Uczę się od zera ale postępy jakie poczyniłem w krótkim czasie motywują mnie do dalszej nauki.

Leszek Szczepkowski

Z pełnym przekonaniem polecam.

Przez 5 lat uczęszczałem do trójmiejskich szkół językowych, nie wiedząc, że na miejscu mam możliwość nauki na o wiele wyższym poziomie. Zarówno wyposażenie szkoły jak i przygotowanie Pawła Grasmanna oceniam bardzo wysoko. Ma bardzo dobre podejście oraz umie przekazać swoją wiedzę w przystępny sposób. Z pełnym przekonaniem polecam.

Tomasz Kuchta

Moje dziecko może się tutaj rozwijać

Uczęszczam wraz z moją córką do szkoły językowej Always Active od ponad pół roku.Always Active to doskonałe miejsce do nauki języków obcych.Profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia, nowoczesne metody nauczania, profesjonalny sprzęt multimedialny zwiększają w dużym stopniu nauczania i sprawiają że nauka staje się łatwa, lekka i przyjemna.Szczególną opieką otoczone są dzieci. Przez zastosowanie aktywizujących metod nauczania z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu multimedialnego zabaw i gier z elementami muzyki, a także dodatkowych zajęć okolicznościowych dziecko miło spędza czas ucząc się języka. Nauka w komfortowych warunkach zabawa oraz radość towarzysząca każdej lekcji.

Arkadiusz Glazer

Oblałeś angielski? - mamy na to rozwiązanie

W szkole Always Active przzygotowywałem się przez rok do matury. Paweł to człowiek z pasją do języków obcych oraz nowych technologii, Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Uważam, że czas spędzony w szkole był produktywny o czym świadczy wysoki wynik - 97%.